Бути ворогом США - небезпечно
Бути другом США - смертельно
(С)
Ну ладно всякі там папуаси - індуси, китайці, індіанці, афроси - всі мої попередні розповіді про гуманізм стосувались ставлення Білих Господ саме до них. З ними все ясно - їх за людей не вважали ніколи. Зовсім інша справа - стосунки між білими господами, ось де гуманізм і братерство, ї%ать мене в рот і в носа, як казав Класик!
В 1939 році в війну з Гітлером вступила Британія. Вступила так, що за рік-два роки через морську блокаду і величезні витрати дійшла до повного зубожіння. Золото вивезли в Канаду, побоюючись вторгнення німців (операція "Риба"). Бабла немає. Виробництво розбомблене і його категорично не вистачає. Бабла теж, бо все йде на закупки зброї і поїсти в ті ж таки США, в яких в зв'язку з цим економіка росте як бамбук. США при цьому нейтральні, і ведуть політику ізоляціонізму ("ми на острові нам пої%ать", по-простому). Гроші за всі поставки в Британію, до слова, брали наперед - утром деньгі вечером стулья, но деньги впірьод! Одним словом, братерство і спільна боротьба за ідеали демократії.