Посрались з Польщею. Там звісно популізм, потакання нізменним інстинктам маргінальної частини суспільства, і всяке таке. Але. Мене деякий час тому почала тривожити наступна думка. В нас з усіх сусідів, які нас оточують, добрі стосунки лишились лише з Румунією. Фіцо - пособник хуйла. Угорщина - там взагалі пздц. Рашка - ворог. Білорашка - ворог. Останньою пали смертю хоробрих стосунки з Польщею.
В краплі відображається море. От якщо десь живе чувак, який пересратий тупо з усіма сусідами, і він приходить до психолога - що психолух йому скаже? Напевне - ну ти просто дуже о%уєнний, чесний, сильний, і тому тебе всі довкола не люблять - заздрять. Так? Чи спробують подумати на тему - ну якщо всі довкола погані, то може (just may be) це щось з тобою теж не так?
No comments:
Post a Comment