Посрались з Польщею. Там звісно популізм, потакання нізменним інстинктам маргінальної частини суспільства, і всяке таке. Але. Мене деякий час тому почала тривожити наступна думка. В нас з усіх сусідів, які нас оточують, добрі стосунки лишились лише з Румунією. Фіцо - пособник хуйла. Угорщина - там взагалі пздц. Рашка - ворог. Білорашка - ворог. Останньою пали смертю хоробрих стосунки з Польщею.