google analytics

Tuesday, March 31, 2015

Теорія гівнології

Знайомий якось видумав теорію рівнорозподіленості гівна світом. Якщо пам"ятаєш підручник геометрії Погорєлова, там для пояснення інтегралу фарбували кулю, щоб показати нескінченну тонкість шару фарби. Так от, є теорія, що світ вимащений гівном наче та куля. 

Тут в Німеччині в мене враження, що люди не доросли до держави. З боку держави все зроблено на совість. Враження таке, що батьки зробили вдома добрий ремонт - ламінат, паркет, гарні стіни. Але діти бігають і сцяють на підлогу, малюють по тим стінам, кидають презервативи в акваріуми, і взагалі бешкетують. Батьки трохи намагаються їх за це дрючити, але виходить не дуже. Батьки змирились, і замість шльопати дітей по їх рожевим жоппкам, просто почали брати з юних олігофренів 40% податку, щоб робити поточний ремонт після того, як дітлашня заливає йогуртом нову стіну, чи пісяє в горщик з квітами. Оскільки дурні діти платити податок не в стані, бо не в стані щось заробити, за них платять ті діти, які і так свідомі, і в горщики з квітами не гадять.

Сталіна на вас нєт!

Monday, March 30, 2015

Мокра срака

"Ідьом, там оччєнь красіво! Канатна дорога, їдеш на саму гору! Крутяк!" - казав мені старий дружбан в одному з чудових містечок біля Франкфурта, які я для себе назвав справжньою Німеччиною. Такою Німеччиною, якою її малюють в мультиках і казках братів Гримм. З чарівними будиночками і неймовірним затишком у кожній деталі. А якщо тут є ще й канатна дорога - апще круто. І 14 "ойро" не шкода! Правда погода дуже хренова - сильний вітер і дощ, але ж це німеччина. Мабуть там щось таке:


Friday, March 27, 2015

Робоче місце

Ми зовсім не цінуємо робочі місця, які маємо в своїх теплих офісах. Не цінував і я, поки не опинився в чужій квартирі, де не було робочого місця. За компом потрібно проводити цілий робочий день. Спершу я спробував прилаштуватись на кухні:

Там де яблука - мав бути лаптоп.

Thursday, March 26, 2015

Європа

Вирішив залізти у ванну, але перед тим - погуглити.

Цитата з першого сайту про Німеччину:
Оплачивается как водоподведение (стоимость чуть более 2 евро/куб.м.), так и канализационные стоки (стомость чуть более 3 евро/куб.м.). Таким образом, 1 куб.метр (1000 литров) воды стоит с итоге около 6 евро. Цены на воду в каждом районе немного отличаются. Но думаю, что в пределах +/-1 евро/куб.м. Годовые затраты на воду для семьи из 4-х человек составляют примерно 1000 евро.
Вирішив посмажити овочі. Але спочатку тре загуглити:
Газоснабжение налажено практически на всей территории Германии и функционирует бесперебойно. Используется населением как один из самых дешевых и доступных способов отопления и подготовки горячей воды. Годовые затраты на газ для семьи из 4-х человек составляют примерно 800 евро.
Ой нє, краще електроплитка...
Электроэнергия в Германии стоит недёшево - это факт. Но и доходы у населения неплохие. Годовые затраты на эл.энергию для семьи из 4-х человек составляют примерно 1000 евро (80-85 евро в месяц).
Одним словом, краще в душ :)

Sunday, March 22, 2015

Така різна Німеччина

Доводиться визнати, що місцевим нішто нєчєловєчєскоє не чуждо, і вони срають під ноги та як має бути. Іноді навіть в буквальному сенсі.

Хтось навалив кучу просто на станції метро WestEnd. Свіжа, вона ще недавно парувала, і лише почала вкриватись скоринкою на момент фото. Я не надто задоволений грою світла і тіні, але я не мав час виставити світло. Вибачте. Я -  аматор.

Thursday, March 19, 2015

Взяли рейхстаг

Зараз сюди водять екскурсії. Всередині дуже багато скла. Кажуть, бо відкритість. А я - українець - думаю, що просто в когось з влади Берліна своя скляна фабрика...

Вокзальний толчок на центральному вокзалі Берліна

Ціна - 1Є. Все автоматично, бесчеловєчно. Всередині все ідеально чисто і тиха гра "красіва таката". Мені завжди соромно фотографувати тубзіки, але не міг стриматись...


Wednesday, March 18, 2015

Тут і Там

    В середовищі програмістів і бізнесменів суперечки про те, чи варто їхати жити за кордон, дуже поширені. Від тих, хто проти, та навіть від тих, хто вже наважився, часто можна почути слова: "Тут дороге житло, високі податки, я в Україні більше зароблю.". І це - свята правда. В будь-якій цивілізованій країні у вас мало того, що заберуть половину заробленого, так ще й присутня "уравніловка". Тобто заробіток середньої людини не сильно відрізняється від заробітку вашого. Відповідно, неймовірно розумний і елітарний, Там Ви більше не зможете відкривати ногов будь-які двері, і почуватись представником вищої касти. Не зможете ходити в кращі приватні клініки і ресторани, купувати дорогі авто, знімати дорогі квартири. Будете як всі - економити воду і здавати пластикові пляшки.

Sunday, March 15, 2015

Ще трохи Берліну

Нарешті випало погуляти Берліном. Нажаль, гарних затишних місць я побачив наразі дуже мало. Місто величезне, сучасне, закуте в бетон і цеглу. З купою дуже недорогої, як на західну Європу, їжі, малим в порівнянні з Лондоном різномаїттям кольорових людей, хорошим чистим транспортом, і німецьким мінімалістично-квадратним порядком. Порядком у всьому - все скрізь закріплено, нічого не падає з дахів на голову, все міцне, практичне, зроблено на совість. Якщо щось потрібно зробити - німець зробить це міцним, простим, і абсолютно практичним. Прямокутні однакові будинки, рівні ідеальні тротуари, відпід...ений до блиску транспорт (доречі, теж квадратний). Трохи пробують з цим порядком боротись мешканці, відчайдушно засераючи відчищені вулиці. І дещо їм таки вдається.

Thursday, March 12, 2015

Я, побєда, і берлін

Все нижченаписане жодним чином не претендує на істинність, 
 і є особистим першим враженням про мої пригоди Берліні 
в перший тиждень перебування.

Пробач, Скрябін, що спер в тебе назву. Я б спер дві, але дві не передбачено інтерфейсом Блогспота. Друга, яку я хотів сперти -

 

"Місто, в якому не ходять гроші" 

 

     Вперше я вийшов з дому за зубною щіткою. Забув її вдома. Я був абсолютно впевнений, що взяв, але не знайшов. Кешу не було ані копійки, але світ зараз електронізувався, і тому, маючи картку з грішми на рахунку у кишені, можна бути спокійним. Навіть якщо якісь дрібні магазини не приймають карток, банкоматів понатикано скрізь стільки, що конвертувати пластик в кеш не становить жодної проблеми. Навіть в Україні, не те що в Німеччині - серці Еуропи і країні з найпотужнішою економікою і високим рівнем життя. 

Thursday, March 5, 2015

Побутовий SOLID

В моєму будинку є два комерційні приміщення. Якась людина купила квартиру на першому поверсі, і всупереч всім правилам і законам, зробила з неї два офіси. Один здали в оренду двом довгоногим красуням під турагенцію, а інший...

Monday, March 2, 2015

Inception

     Якщо ми хочемо, щоб війна закінчилась, і більше її ніколи не було, найвагомішим внеском кожного буде винести телевізор на смітник. Всім людям. З усіх боків. Так, не лише росіянам. Всі страждають однаково, просто ступінь абсурду різна. Викинути нах...й з абсолютно усіма каналами крім хіба Діскавері. З інтернет-трансляціями. З усіма ток-шоу, новинами, і так званими аналітичними програмами. Задача медіа - зовсім не інформування мас, а формування їх свідомості в потрібному напрямку. І цей напрямок дуже рідко збігається з тим, що дійсно потрібно людям - "пропагандою" людяності і духовності, з якою в нас страшна біда. ЗМІ успішно користуються прикрою особливістю людського мозку, та й людської природи загалом - тяжіння до найлегшого, до шляху найменшого спротиву. Навіть молоді розумні люди дуже і дуже до цього схильні. Думати і аналізувати інформацію самому важче і довше, ніж брати готову перероблену їжу з чужих рук. Вона смачніша - вона приправлена смаженими фактами, сварками, інтригами, розслідуваннями, підсолоджена силіконовими цицьками і гарними картинками. Встояти важко.